Hakkımızda

Çağdaş eğitim anlayışı, yenilikçi vizyonu ve kurumsal yapısıyla dershanemiz bugüne kadar pek çok öğrencinin üniversite hayalinin gerçekleşmesine ve okul başarılarının artmasına katkı sunmuştur.

Alanında uzman yönetici ve öğretmen kadrosuyla eğitimin her aşamasında öğrencilerimizin geleceğinden sorumluluk duyan kurumumuzun amacı eğitim ve öğretimin evrensel ilkelerini hayata geçirmektir.

Kurumumuz zengin yayın ve sınav sistemi, uzman öğretmen kadrosu, yeni nesil rehberlik anlayışı ve butik eğitim uygulamaları vardır.

5 Kazanım Eğitim Kurumu; Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda, kendiyle barışık , güven duygusu ve öz denetimi gelişmiş,ilişkilerinde dürüstlüğü, güveni ve hoşgörüyü esas alan, etkili iletişim kurabilen;

sorunlar karşısında alışılmış çözümlerin dışında yaratıcı ve yapıcı çözümler üretebilen;
bilimsel düşünen, insan haklarına saygılı, toplumsal ve evrensel sorunların farkında olan, bu sorunlara çözüm üreten, barışçıl ve ileri görüşlü ,var olan bilgiyi yeni bilgiler üretmek için kullanabilen ,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yaşamına yansıtabilen, milli ve manevi değerlerine saygılı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Sayın Velilerimiz,

Geleceğimizin teminatı, yarının yöneticileri, ailelerin ve ülkenin iftiharı evlatlarınızı güvenilir ellere teslim etmeniz öncelikli haklarınızdandır.

Günümüzde iyi ve parlak geleceğe sahip olmak için belli başlı üniversitelerin, belirli fakültelerini bitirme mecburiyeti vardır. Dünyada ve ülkemizde DİPLOMA bir güçtür.

İdeal bir eğitim ve öğretim; ezberlemeyen, öğrenen, analiz ve sentez yapabilen, doğru yorumlayan, kendisini yenileyen, üretken, sosyal vekültürel seviyesi yüksek bireyler yetiştirir.

5 Kazanım Eğitim Kurumları; kendine özgü eğitim ve öğretim sistemini uygulayarak yetiştirdiği öğrencilerine belli başlı meslekleri kazanmalarında temel oluşturmuş ve etkili rol oynamıştır.

Yetiştirdiğimiz öğrenciler devletimizin ve milletimizin seçkin bireyleri arasına katılarak belli makamlara gelme yolunda yürümektedirler.

Akademik eğitimin yanında sosyal faaliyetler de öğrencilerin başarılı olmaları için gereklidir.

Mutlu yöneticiler, mahiyetindeki diğer insanları da mutlu ederler.